Profesjonaliści ćwiczą na VersaClimber – Skip Redford

Profesjonaliści ćwiczą na VersaClimber – Skip Redford

O tym, że Versaclimber to maszyna, którą pokochają zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, nie trzeba chyba nikogo przekonywać! Niedawno przedstawialiśmy historię Davida, który zaczał swoję przygodę w 2013 r. Wciąż nie wiesz, czy każdy może zacząć swoją przygodę z VersaClimber? Czy to rzeczywiście maszyna dla każdego? A może zastanawiasz się nad wyborem Versaclimber do swojej siłowni lub chcesz otworzyć profesjonalne klasy Versaclimber? Poznaj historię Skipa Redforda!

Kim jest Skip Redford?

Skip Redford od ponad 35 lat szkoli elitarnych sportowców; od 21 lat specjalizuje się wyłącznie w profesjonalnych, amatorskich i elitarnych golfistach juniorskich.

Kwalifikacje:

  • Magister Psychologii sportu
  • BS Wychowanie fizyczne
  • Specjalista ds. Kinezjologii
  • Certyfikowany instruktor golfa i fitnessu na poziomie magisterskim
  • Certyfikowany trener mentalny na poziomie magisterskim
  • Dyplomowany instruktor akademii oddechu na poziomie magisterskim
  • Instruktor Puttingu Tour Roll Certified.

Co Skip sądzi o Versaclimber?


Skip wie lepiej niż inni, na czym polega dobry trening cardio i siłowy – oto, co ma do powiedzenia o VersaClimber:

„Miałem szczęście, że ponad 35 lat temu odkryłem VersaClimber. Jako profesjonalny trener wyczynowych sportowców, amatorów i juniorów, uważam, że VersaClimber jest jedną z najlepszych maszyn, jakie kiedykolwiek wynaleziono w celu zwiększenia wytrzymałości układu krążenia, siły, szybkości, mocy i dynamicznej elastyczności. To była świetna maszyna do zwiększania ogólnej wydajności moich graczy. Gwarantuję, że każdy, niezależnie od tego, czy jesteś młody, czy starszy, osiągnie najlepszą kondycję, jeśli konsekwentnie będziesz trenować na VersaClimber.”

 

Skip nigdy nie przegapi okazji, aby trenować na VersaClimber w domu! I absolutnie mu się nie dziwimy