Fitness kluby


Każda odnosząca sukcesy siłownia stawia klientów na pierwszym miejscu, a z pomocą VersaClimber możesz to zrobić. Nasze maszyny są łatwe w użyciu, aby zapewnić wymagający trening zarówno dla elitarnych sportowców, jak i początkujących sportowców fitness. Potrafią wytrzymać rygory najbardziej ruchliwych środowisk, mając wytrzymałość, do której dąży wielu ich użytkowników.


VersaClimber dla klubów fitness


Opracowany w 1981 roku i używany do przygotowania astronautów NASA do trudnych podróży kosmicznych, VersaClimber ewoluuje od tamtego czasu, stając się numerem jeden wśród profesjonalnych siłowni na całym świecie.
Coraz więcej znających się na rzeczy właścicieli siłowni docenia korzyści, jakie przynosi VersaClimber - dodając wartość do swojej oferty i przyciągając więcej członków.
VersaClimber to wizja inżyniera mechanika, który zdecydował się wprowadzić wspinaczkę do pomieszczeń. Nasze produkty są nie tylko zaawansowane technologicznie, ale także wystarczająco wytrzymałe, aby wytrzymać próbę czasu i wymagania intensywnego użytkowania w dobrze zaludnionych siłowniach.
VersaClimber oferuje trening całego ciała, trening bez wpływu oraz elastyczność ułatwiającą nowemu członkowi rozpoczęcie skutecznej kampanii odchudzania lub popychanie zawodowego sportowca do granic możliwości, dzięki czemu jest odpowiedni dla wszystkich użytkowników siłowni.
Aby uzyskać więcej informacji na temat VersaClimber, przeczytaj naszą stronę z często zadawanymi pytaniami.

  • AgaRun - Testimonial

Zadzwoń by kupić