Anthony Ogogo

Anthony Ogogo

Olimpijski bokser

Bokser olimpijski Bokser olimpijski Anthony Ogogo jest zawodowym bokserem, który zdobył brąz na igrzyskach olimpijskich w Londynie w 2012 roku po sukcesach jako junior i zdobyciu srebrnego medalu na Igrzyskach Wspólnoty Narodów w 2010 roku. Od czasu przejścia na zawodowstwo Anthony wygrał wszystkie osiem swoich pojedynków, przygotowując się i uwarunkowany Versaclimber.

Anthony mówi: „Mój fizjoterapeuta Kevin Lidlow polecił mi Versaclimber. Jak tylko go użyłem, byłem uzależniony. Musiałem go zdobyć. Używam mojego Versaclimbera co najmniej cztery razy w tygodniu, czasami nawet sześć, w zależności od wymagań mojego reżimu treningowego w tym czasie.

„Kiedy używam maszyny, moja kondycja cardio strzela przez dach. Moje nogi, zwłaszcza siła w moich czworogłowych, wraz z siłą tricepsa znacznie się poprawiają, kiedy używam Versaclimber. To doskonały trening całego ciała, bez uderzeń i kiedy go używam, zauważam, że jestem szczuplejsza wokół brzucha. Zamiast walić w twardą betonową podłogę podczas biegania, mogę równie dobrze ćwiczyć, jednocześnie chroniąc stawy ”.