Dalton Wong

Dalton Wong

Osobisty trener gwiazd Hollywood

Jeden z wiodących światowych ekspertów w dziedzinie zdrowia i sprawności, Dalton Wong rozpoczął swoją karierę od rehabilitacji w wiodącej klinice zdrowia przy Harley Street. Obecnie szkoli aktorów z listy najlepszych, takich jak Kit Harington z Game of Thrones i zdobywczyni Oscara Jennifer Lawrence, chcąc przekształcić swoje ciała do ról. Od ponad 15 lat ściśle współpracuje z czołowymi ekspertami w swojej dziedzinie. Tutaj wyjaśnia, dlaczego jest tak wielkim fanem Versaclimber.

Jeden z wiodących światowych ekspertów w dziedzinie zdrowia i sprawności, Dalton Wong przyszłego swojego karierę od rehabilitacji w wiodącej klinice zdrowia przy Harley Street. Obecnie szkoli aktorów z listy najlepszych, takich jak Kit Harington z Game of Thrones i zdobywczyni Oscara Jennifer Lawrence, chcąc mieć swoje ciała do ról. Od ponad 15 lat cena współpracuje z czołowymi ekspertami w swojej dziedzinie. Tutaj wyjaśni, dlaczego jest tak wielkim fanem Versaclimber.

„Możliwość modyfikacji maszyny, aby dostosować ją do wszystkich naszych klientów, o różnych kształtach, rozmiarach i sprawności, była dla nas naprawdę korzystna. Używaliśmy go do treningu klientów, którzy po prostu chcą schudnąć i zwiększyć sprawność, aż po profesjonalnych zawodników Ju-Jitsu. Co więcej, maszyna świetnie nadaje się do rehabilitacji ruchowej oraz dla osób z kontuzjami.”
„Wyniki uzyskiwane z maszyn są fantastyczne, a na siłowni mam trzy Versaclimbers. Poza tym zespół jest genialny; instalacja przebiegła bezstresowo i bardzo łatwo .”

„Używam go codziennie i wszystkim polecam.”