James Haskell

James Haskell

Brytyjska gwiazda międzynarodowego rugby

Gwiazda angielskiego rugby James Haskell pracuje nad swoją kondycją i kondycją odkąd skończył 16 lat. 6ft 4in flanker wygrał 60 występów w swoim kraju i pracował z niektórymi z wiodących trenerów zdrowia na świecie. Tutaj wyjaśnia, co sprawia, że ​​jego Versaclimber Sport jest tak wyjątkowy.
„Jeden z moich fizjoterapeutów zawsze zachwycał się, jak dobre są Versaclimbers w fitness i jak jeden z najskuteczniejszych dostępnych urządzeń” – powiedział James.
„Po raz pierwszy użyłem Versaclimber w London Shootfighters, jednej z najlepszych na świecie siłowni do mieszanych sztuk walki i sportów walki. Przeprowadzili mnie przez jedne z najtrudniejszych sesji fitness w moim życiu, a Versaclimber od tego czasu pozostaje częścią mojego reżimu treningowego.
„Mój Versaclimber Sport daje mi odżywienie całego ciała. Każdy obszar mojego ciała jest odpowiednio trenowany. W przeszłości miałem problemy z kolanami, ale Versaclimber nie sprawia mi żadnego dyskomfortu. To orzeźwiające, że nie muszę spędzać godzin na Versaclimber, aby cieszyć się naprawdę dobrą sesją pielęgnacyjną. Ciężko pracujesz nad swoim ciałem i bardzo szybko się męczysz.
„Używałem maszyny, aby wrócić do formy po operacji kolana i używać jej do wszystkich treningów poza stopami, aby utrzymać poziom sprawności. Zawsze używam Versaclimbera w obwodach, które polecam ludziom za pośrednictwem mojej firmy James Heskell Health and Fitness.
„Poleciłbym Versaclimber każdemu. Zawsze będę wybierał sprzęt fitness. ”

Brytyjska gwiazda międzynarodowego rugby