Neil Adams MBE

Neil Adams MBE

Judoka Olimpijczyk (Judo)

Neil Adams MBE, zdobywca wielu złotych medali na igrzyskach olimpijskich i mistrzostwach świata, słynie nie tylko z występów w popularnym programie telewizyjnym Superstars, ale także prowadził szkołę judo w Coventry przez 15 lat trenując ponad 30 brytyjskich mistrzów. W ramach szczegółowego programu treningowego każdy mistrz odniósł fantastyczne korzyści, pracując nad Versaclimber w ramach swojego codziennego programu:
„Gorąco polecam Versaclimber i Versapulley moim sportowcom ze względu na ich doskonałe możliwości sercowo-naczyniowe i wytrzymałościowe, które są niezwykle ważne w sporcie Judo.
„Oba urządzenia są mierzalne w czasie i odległości i można je dostosować do wielu programów szkoleniowych. Ponieważ zawody judo mogą trwać od trzech do pięciu minut, a sportowcy muszą trenować do sześciu razy w ciągu jednego dnia zawodów.
„Fakt, że możesz zmieniać swój krok i tempo, zmienia różne korzyści fitnessowe Versaclimber i Versapulley, co pomaga w dostosowaniu się do innego poziomu każdego sportowca.
„To, co podoba mi się w obu urządzeniach, to ich wszechstronność. Możliwość zmiany tempa, oporu i programowania, co oznacza, że ​​wszyscy członkowie mojej szkoły judo mogli odnieść korzyści niezależnie od ich poziomu i umiejętności. Pomogło to odnieść sukces szkoły, osiągając znakomite wyniki ”.