Phil Spencer

Phil Spencer

Alpinista

Osobowość telewizyjna, Phil Spencer, przez całą swoją karierę brał aktywny udział w wielu inicjatywach charytatywnych. Jednak jego największe wyzwanie, inicjatywa Everest In The Alps (EIA) na rzecz organizacji Brain Tumor Charity, zaprowadziła go w góry Verbier, gdzie walczył z żywiołami, aby zebrać niezbędne fundusze na ten cel. Tutaj dzieli się swoimi opiniami na temat tego, jak Versaclimber pomógł mu przygotować się do drugiego wejścia w 2019 roku.
„Ktoś polecił Versaclimber, ponieważ jest to wszechstronny trening. Więc spróbowałem i mogę ci powiedzieć, że to absolutny koszmar. To naprawdę trudny zestaw, ale tego potrzebowałem. Musiałem poćwiczyć całe ciało. Podczas skitouringu – ramiona, tułów, pośladki, nogi – wszystko działa, więc absolutnie się nie ukryje.
„Szukałem metody treningu, która byłaby ściśle dopasowana do tego, z czym będę się musiał zmierzyć na górze i naprawdę wierzę, że Versaclimber to jest.
„Kiedy jesteśmy na górze, będzie to ciągły trening całego ciała od początku do końca. Podczas treningu Versaclimber dał mi szansę poddania mojego ciała próbie, jakbym już tam był. A co najważniejsze, na Versaclimber możesz wykonać potężny trening w zaledwie 20 minut. Działa wszystko. Myślę, że to fantastyczny zestaw ”.