Tal Singh

Tal Singh

Mistrz kraju w boksie

Tal Singh obecnie startuje jako bokser amator. W 2018 roku przeszedł do historii, kiedy zdobył tytuł mistrza Anglii w boksie i został uznany za pierwszego boksera sikhijskiego w historii boksu Anglii, który kiedykolwiek to zrobił.

Niedawno wziął udział w Mistrzostwach Kraju 2019 i pozostaje aktualnym mistrzem.

„Podczas mojego treningu miałem szczęście trenować u boku wielu odnoszących sukcesy mistrzów boksu i trenerów, takich jak David Haye (były mistrz świata cruiserweight i heavyweight), Joe Joyce (srebrny medalista olimpijski 2016), Derek Chisora ​​(zawodnik świata wagi ciężkiej) i Ismael Salas (trener 19 Mistrzów Świata oraz wielu Złotych Medalistów Olimpijskich).

„Nie mogę wystarczająco polecić Versaclimber jako kluczowego elementu zestawu dla sportowców we wszystkich dyscyplinach. Jako bokser muszę być wystarczająco sprawny na krótkie, nagłe przypływy energii, a także mieć wystarczającą wytrzymałość na pełne 12 rund. Dzięki treningowi, który wykonuję, mogę zmienić poziom oporu na Versaclimber, aby dopasować go do dłuższych sesji cardio lub wybuchowego treningu HIIT. To naprawdę jest doskonały, wszechstronny.

„Moim ostatecznym celem w tym sporcie jest zdobycie tytułu mistrza świata w wielu kategoriach wagowych i bycie pierwszym Sikhiem w historii boksu zawodowego, który to osiągnął. Chcę motywować i inspirować młodsze pokolenie nie tylko bokserów sikhijskich, ale także Azjatów pochodzenia pendżabskiego w każdym sporcie.

„Ponieważ moi koledzy z zespołu wierzą w mój talent i umiejętności, chcę tworzyć historię”.