Rehabilitacja


Doświadczeni lekarze i specjaliści sportowi są coraz bardziej świadomi solidnej reputacji, jaką buduje VersaClimber SportsMedical. Zajmując minimalną powierzchnię, maszyna jest na tyle elastyczna, że można ją dostosować do wszystkich indywidualnych potrzeb i programów przywracania sprawności, dzięki czemu jest sprawniejsza i szybsza.


VersaClimber w rehabilitacji


Powrót do zdrowia może być powolną i trudną drogą, ale poświęcenie doświadczonego terapeuty, skrupulatny program regeneracji i VersaClimber SportsMedical mogą złagodzić ten proces.

Wysłuchaliśmy klinicystów, trenerów sportowych, pracowników służby zdrowia i osób z różnymi wymaganiami medycznymi, aby zapewnić cenioną i zaufaną maszynę, która oferuje wsparcie i elastyczność niezbędne do przywrócenia użytkowników na właściwe tory.

Ta maszyna zajmuje niewiele miejsca na podłodze, ale nadal jest w stanie wykonać trening, który może izolować kończyny lub nakładać różne wymagania na górną lub dolną część ciała - wszystko to przy zerowym uderzeniu i możliwości pełnego wsparcia użytkowników lub częściowa masa ciała.

Versaclimber SportsMedical można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, dla każdego wzrostu, wagi i ograniczeń fizycznych. Elastyczność i łatwość użycia są kluczowe, co czyni ten model oczywistym wyborem dla profesjonalistów, którzy chcą przyspieszyć powrót do zdrowia bez narażania bezpieczeństwa i komfortu klienta.

Aby uzyskać więcej informacji na temat VersaClimber, przeczytaj naszą stronę z często zadawanymi pytaniami.

Te produkty nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia ani leczenia jakiejkolwiek choroby. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.

  • AgaRun - Testimonial

Zadzwoń by kupić