VersaClimber
Hi-Tri


Coraz popularniejsze staje się gromadzenie kolegów z drużyny i kumpli z siłowni na intensywny trening z Hi-Tri, trzema modelami VersaClimber Club, Sport lub LX w ścisłej konfiguracji.

Powierzchnia podłogi: koło 1829 mm
Wysokość: 2388 mm

(Ważne - sprawdź czy pomieszczenie jest wystarczająco wysokie)

Waga: 209 kg


Opis:


Przyciąganie ludzi do siebie podczas treningu nadaje nowy wymiar treningowi, niezależnie od tego, czy użytkownicy chcą rozmawiać podczas lekkiej sesji treningowej, czy też zwiększyć konkurencyjność podczas treningu zespołowego, Hi-Tri jest odpowiedzią.
Badania pokazują, że wspinaczka przez 20 minut lub mniej aktywnie angażuje i tonizuje wszystkie główne grupy mięśni oraz jest bardziej skuteczny i oszczędny w czasie niż bieżnie, orbitreki, stepery i rowery. Versaclimber oferuje najbardziej wszechstronny trening całego ciała dostępny przy użyciu dowolnego sprzętu do ćwiczeń. To właśnie sprawiło, że firma od około 40 lat jest liderem w zakresie ogólnej sprawności ciała.
Podczas zajęć fitness Hi-Tri może podnieść dochody klubu. Taka jest intensywność treningu VersaClimber, uczestnicy zajęć mogą wykonać trening całego ciała w 30 minut, a nie godzinę - co daje więcej czasu na prowadzenie kolejnych zajęć.
Początkujący i wielopoziomowi użytkownicy w Wielkiej Brytanii i na całym świecie maksymalizują swój trening z VersaClimber, nadając Hi-Tri silną atrakcyjność grupową.
Opcje finansowania będa dostępne.
* Obowiązkiem klienta jest zapewnienie wystarczającej wysokości sufitu i dostępnej powierzchni podłogi przed złożeniem zamówienia w VersaClimber Polska. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się ze specyfikacją produktu w naszej witrynie internetowej i określonymi instrukcjami do pobrania.
Aby uzyskać więcej informacji na temat VersaClimber, przeczytaj naszą stronę z często zadawanymi pytaniami.

Model Hi-Tri

zapytaj o cenę

 

Versaclimber Hi-Tri


  • Funkcje cross-crawl
  • Idealny dla sportowców i osób uprawiających sport
  • W pełni regulowany opór
  • Małe rozmiary
  • Inteligentna konsola
  • Wysokie spalanie kalorii
  • Hi-Tri zbliża ludzi
  • AgaRun - Testimonial

Zadzwoń by kupić