VersaPulley
Floormount


Jeśli chcesz zoptymalizować każdą sesję treningową, VersaPulley Floormount popchnie Cię tak mocno, jak możesz iść. Zaprojektowany i opracowany w celu zwiększenia ruchu sportowego i wyników sportowych VersaPulley jest tak wymagające, jak chcesz.

Powierzchnia podłogi: 71 cm x 200 cm
Wysokość: 239 cm

(Ważne - sprawdź czy pomieszczenie jest wystarczająco wysokie)

Waga: 113 kg


Omówienie:


VersaPulley Floormount zapewnia ćwiczenia o wysokiej lub niskiej sile, łącząc prędkość, moc i funkcjonalna mobilność w dowolnym zakresie ruchu dzięki przyjmowaniu oporu bezwładności przy dowolnej prędkości, podobnie jak sporty sportowe.
Innymi słowy, im mocniej ciągniesz, tym silniejszy opór i więcej intensywna sesja.
Im mocniej lina jest ciągnięta, tym większy będzie „ciężar” podczas jej ciągnięcia plecy, ćwicząc dodatkowe grupy mięśni i sprawiając, że trening jest dwukrotnie wydajniejszy.
Na VersaPulley Floormount można wykonywać szeroki wachlarz ćwiczeń, w poprzek sił - widmo prędkości, od dużej siły i małej prędkości do dużej prędkości i małej siły.
Ta elastyczność sprawia, że ​​maszyna jest silnym sprzymierzeńcem zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych sportowców wszyscy pomiędzy.
Dzięki opatentowanej technologii MV2 w sercu VersaPulley maszyna zapewnia responsywny opór i prawdziwy cykl skracania rozciągania dla zamkniętego łańcucha, wielopłaszczyznowego, wieloprzegubowego ćwiczenia, a także ćwiczenia izolacyjne lub otwarte.

VersaPulley Floormount

24.450,00

model standard

ceny nie zawierają podatku VAT

VersaPulley Floormount

25.975,00

z inteligentnym interfejsem

ceny nie zawierają podatku VAT
 

VersaPulley Floormount


  • Idealny dla sportowców i osób uprawiających sport
  • W pełni regulowany opór
  • Małe rozmiary
  • Opcjonalna inteligentna konsola
  • Wysokie spalanie kalorii
  • Ćwicz różne grupy mięśni
  • AgaRun - Testimonial

Zadzwoń by kupić