VersaPulley
Wallmount


Wybrany przez elitarnych sportowców na całym świecie w celu rozwijania siły i kondycji, VersaPulley Wallmount jest łatwy w użyciu i oferuje wystarczającą wszechstronność, aby można go było zintegrować z najdelikatniejszymi lub większością wymagających programów fitness. To maszyna dla wszystkich zainteresowanych fitnessem.

Powierzchnia podłogi: 559 mm x 457 mm
Wysokość: 2137 mm

(Ważne - sprawdź czy pomieszczenie jest wystarczająco wysokie)

Waga: 30 kg


Omówienie:


VersaPulley Wallmount ma wszystkie zalety standardowego VersaPulley, ale oferuje dodatkowe cechuje się oszczędnością miejsca, ponieważ jest przymocowany do ściany. VersaPulley Wallmount to ćwiczenie nieważkości maszyna, oferująca wszechstronny trening siłowy i kondycyjny, ograniczony tylko przez użytkownika wyobraźnia.
Odciągnięcie liny od maszyny za pomocą jednego z szeregu uchwytów lub zaczepów do paska powoduje wyzwalanie odporność - która buduje siłę i warunkuje mięśnie użytkownika. Im mocniej pociągniesz za linę, tym mocniej maszyna go cofa. Kiedy lina się cofa, pracują dodatkowe grupy mięśni, dzięki czemu ćwiczenie jest dwukrotnie wydajniejsze.
Mark Vestegen, dyrektor ds. Wydajności w NFL Players Association, a także jego personel VersaPulley w treningach sportowców z najwyższych szczebli Ameryki piłki nożnej, koszykówki i piłki nożnej, kiedy sportowcy odwiedzają jego ośrodki treningowe w USA.
Funkcjonalna forma ćwiczeń wykonywanych na VersaPulley może zwiększyć stabilność stawów i zaangażowanie nerwowo-mięśniowe wymagane w sporcie i codziennych czynnościach. Bardziej zintegrowane i związane z ruchem, tym większe prawdopodobieństwo poprawy wydajności i zapobiegania kontuzjom.

VersaPulley Wallmount

11.175,00

model standard

ceny nie zawierają podatku VAT

VersaPulley Wallmount

12.875,00

z inteligentnym interfejsem

ceny nie zawierają podatku VAT
 

VersaPulley Wallmount


  • Idealny dla sportowców i osób uprawiających sport
  • W pełni regulowany opór
  • Małe rozmiary
  • Opcjonalna inteligentna konsola
  • Wysokie spalanie kalorii
  • Pracuje nad wieloma grupami mięśni
  • AgaRun - Testimonial

Zadzwoń by kupić